Bestuursleden

NaamE-mailTel.nr.Functie
Jan Boltsalon1898@live.nl06 – 132 25 959Voorzitter
Jacob Cleveringasecretaris@roodzwartbaflo.nl06 – 225 69 716Secretaris
Harma Schierbeekpenningmeester@roodzwartbaflo.nl06 – 10 91 34 19Penningmeester
Jan Stavengawedstrijdsecretaris@roodzwartbaflo.nl06 – 120 44 266Wedstrijdsecr.+ Ledenadministratie
Henk Dijkstrahenk-dykstra@ziggo.nl06 – 102 35 542Onderhoud
Cor Schierbeekcopier@kpnplanet.nl06 – 558 02 079Voetbalzaken / jeugd / Sponsoring
Klaas Zuidemak.w.zuidema@gmail.comContactpersoon zondag

Andere belangrijke nummers:

NaamE-mailTel.nr.Functie
Renger Dijkmanrenger@kpnplanet.nl0595 – 42 46 21
06 – 538 88 974
Consul v.v. RZB
Jan Stavengawedstrijdsecretaris@roodzwartbaflo.nl06 – 120 44 266Leden Administratie
Kantine0595 – 42 23 81

Taakverdeling bestuur

Jan Bolt: voorzitter,

Laurentiusstraat 1, 9953 PS, Baflo,  M: 06-13225959,  E: salon1898@planet.nl

Periodiek aftredend in 2019.   Bestuurslid vanaf 2013

  • Algemene leiding
  • Contacten met derden (KNVB – Gem. Winsum – verenigingen).
  • Woordvoerder en PR
  • Afgevaardigde vanuit bestuur in kantine commissie

Harma Schierbeek: penningmeester

Dr. Noorderwierstraat 36,  M: 06 10 91 34 19 ,  E: penningmeester@roodzwartbaflo.nl

Periodiek aftredend in 2020 .   Bestuurslid vanaf 2017

  • Financiele zaken
  • Stelt financiele jaarverslag, begroting en budgetten op  (ALV)

Jacob Cleveringa : Secretaris

Sijtsmaweg 15, 9953 PR, Baflo, M: 06-22569716, E: secretaris@roodzwartbaflo.nl

Periodiek aftredend 2019.   Bestuurslid vanaf 2013

  • Administratieve zaken, dagelijkse correspondentie, bijhouden inkomende en uitgaande stukken
  • Opstellen agenda en uitschrijven vergaderingen
  • Stelt jaarverslag op, en houd overzicht bij van gebeurtenissen vereniging

Jan Stavenga: wedstrijdsecretaris + Ledenadministratie

Meijmaweg 30, 9955 VD, Rasquert,  M: 06-12044266    E: wedstrijdsecretaris@roodzwartbaflo.nl

Periodiek aftredend in 2020   Bestuurslid vanaf  2005

  • Het verwerken van de wedstrijden op de site van Rood Zwart en SJO ’t Hogeland
  • Het verwerken en onderhouden ledenbestand
  • Onderhoud site van Rood Zwart en SJO ’t Hogeland

Cor Schierbeek: Vicevoorzitter – Jeugdzaken SJO ’t Hogeland – Sponsoring

Dr. Noorderwierstraat 36, 9953 SW, Baflo,  M: 06-55802079,  E: copier@kpnplanet.nl

Periodiek aftredend in 2020,   Bestuurslid vanaf  2011

  • uitschrijven jeugdcommissievergaderingen en voorzitten
  • contacten ouders – leiders SJO ’t Hogeland

Henk Dijkstra: onderhoud

Patrijd 1, 9953 TN, Baflo,  M: 06-10235542,  E: henk-dijkstra@ziggo.nl

Periodiek aftredend in 2018   Bestuurslid vanaf 2011

  • verzorging velden in overleg met de medewerkers
  • beheer gebouwen + vaste delen in overleg met verantwoordelijke personen