Week 7: 11-02-2019 t/m 17-02-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen: Luurtsema jo17-1/ Hesseling jo17-1
Middag tot 17.00: Jan Bolt
Middag vanaf 17.00: Willem Jan Rispens/ Robert Knol
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 8: 18-02-2019 t/m 24-02-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen:
Middag tot 17.00:
Middag vanaf 17.00:
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 9: 25-02-2019 t/m 03-03-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen:
Middag tot 17.00: Jan Bolt
Middag vanaf 17.00:
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 10: 04-03-2019 t/m 10-03-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen: V.Vessem jo15-2/ Lantink jo 17-1
Middag tot 17.00: Annemiek Blaauw/ Jolanda Bolhuis
Middag vanaf 17.00: Marjolijn Buma/ Anja Renkema
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 11: 11-03-2019 t/m 17-03-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen: Bolt jo13-1/ v. Duinen jo13-1 en jo 9-1
Middag tot 17.00: Anneke de Valk/ Jannie Dekkinga
Middag vanaf 17.00: Jordi Striedelmeijer/ Mike Smit
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 12: 18-03-2019 t/m 24-03-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen: Goelema jo15-2/ v. Dijken jo17-1
Middag tot 17.00: Jan Bolt/ Baukje Zijlstra
Middag vanaf 17.00: Wendy Van Der Veen/ Judith Brugge
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 13: 25-03-2019 t/m 31-03-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen:
Middag tot 17.00:
Middag vanaf 17.00:
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 14: 01-04-2019 t/m 07-04-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen: Damstra jo17-1/ Muller jo17-1
Middag tot 17.00: Marion Bolhuis
Middag vanaf 17.00: Ewoud Dijkman/ Wim Dijkman
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 15: 08-04-2019 t/m 14-04-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen: Hartlief jo9-1/ Stijfhoorn jo9-1
Middag tot 17.00: Anneke de Valk/Jannie Dekkinga
Middag vanaf 17.00: Jan Bolt/Titsia Bolt
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 16: 15-04-2019 t/m 21-04-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen:
Middag tot 17.00:
Middag vanaf 17.00:
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 17: 22-04-2019 t/m 28-04-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen:
Middag tot 17.00:
Middag vanaf 17.00:
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 18: 29-04-2019 t/m 05-05-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen: Kuin jo13-1/ Pool jo11-2
Middag tot 17.00: Annemiek Blaauw
Middag vanaf 17.00: Stefan Bijsterveld/Martijn Elzes
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 19: 06-05-2019 t/m 12-05-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen: Brandsma jo17-1/ Beuving jo17-1
Middag tot 17.00: Anneke de Valk/Jannie Dekkinga
Middag vanaf 17.00: Chris ten Boer/ Robin Meinema
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 20: 13-05-2019 t/m 19-05-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen: Bandsma jo13-1/ Hinneman jo13-1
Middag tot 17.00: Jan Bolt
Middag vanaf 17.00: Fleur Tervooren/Odalis Buijs
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 21: 20-05-2019 t/m 26-05-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen: Visscher jo15-2/ Dob jo15-2
Middag tot 17.00: Erwin van der Veen/Baukje Zijlstra
Middag vanaf 17.00: Jan Bolt/Titsia Bolt
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 22: 27-05-2019 t/m 02-06-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen:
Middag tot 17.00:
Middag vanaf 17.00:
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 23: 03-06-2019 t/m 09-06-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen:
Middag tot 17.00:
Middag vanaf 17.00:
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 24: 10-06-2019 t/m 16-06-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen:
Middag tot 17.00:
Middag vanaf 17.00:
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 25: 17-06-2019 t/m 23-06-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen:
Middag tot 17.00:
Middag vanaf 17.00:
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 26: 24-06-2019 t/m 30-06-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen:
Middag tot 17.00:
Middag vanaf 17.00:
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd: