Bestuursleden

NaamE-mailFunctie
Roelf Beukemabeukema2@kpnplanet.nlVoorzitter
Jacob Cleveringasecretaris@roodzwartbaflo.nlSecretaris
Cor Schierbeekpenningmeester@roodzwartbaflo.nlPenningmeester
Henk Dijkstrahenk-dykstra@ziggo.nlOnderhoud
Pieter Bumaptrbuma@gmail.comAfgevaardigde Zondag 2
Jolanda Bolhuisbolhuis1@home.nlAfgevaardigde Kantine Commissie

Secretaris van de SJO ’t Hogeland

Mark van Zantenmarkivz@hotmail.comAfgevaardigde Technische Commissie

Lid Sponsoring Commissie

Wouter van der WerfBeheerder Website
Michiel Bulthuism.a.bulthuis@ziggo.nlWedstrijdsecretaris

Andere belangrijke nummers:

NaamE-mailTel.nr.Functie
Renger Dijkmanrengerdijkman@live.nl0595 – 42 46 21
06 – 538 88 974
Consul v.v. RZB
Kantine0595 – 42 23 81

Taakverdeling bestuur

Roelf Beukema: Voorzitter,

  M:, 06-53178857,  E: beukema2@kpnplanet.nl

  • Algemene leiding
  • Contacten met derden (KNVB – Gem. Het Hogeland – verenigingen).
  • Woordvoerder en PR

Jacob Cleveringa : Secretaris

Sijtsmaweg 15, 9953 PR, Baflo, M: 06-22569716, E: secretaris@roodzwartbaflo.nl

Periodiek aftredend 2022.   Bestuurslid vanaf 2013

    • Administratieve zaken, dagelijkse correspondentie, bijhouden inkomende en uitgaande stukken
    • Opstellen agenda en uitschrijven vergaderingen
    • Stelt jaarverslag op, en houd overzicht bij van gebeurtenissen vereniging
    • Wedstrijdsecretaris senioren

Cor Schierbeek: penningmeester + Jeugdzaken SJO ’t Hogeland – Materialen

Dr. Noorderwierstraat 36,  M: 06 10 91 34 19 ,  E: penningmeester@roodzwartbaflo.nl

Periodiek aftredend in 2024 .   Bestuurslid vanaf 2017

  • Financiele zaken Rood Zwart Baflo
  • Stelt financiele jaarverslag, begroting en budgetten op  (ALV)
  • uitschrijven jeugdcommissievergaderingen en voorzitten
  • contacten ouders – leiders SJO ’t Hogeland

Mark van Zanten:

Kievit,  M: 06-41940048, E: markivz@hotmail.com

Periodiek aftredend in 2025   Bestuurslid vanaf 2022.

Vertegenwoordiger bestuur in Technische Commissie

Voetbaltechnische zaken


Henk Dijkstra: onderhoud

Patrijs 1, 9953 TN, Baflo,  M: 06-10235542,  E: henk-dijkstra@ziggo.nl

Periodiek aftredend in 2024   Bestuurslid vanaf 2011

  • verzorging velden in overleg met de medewerkers
  • beheer gebouwen + vaste delen in overleg met verantwoordelijke personen

Pieter Buma: 

Dr. G. v.d. Molenstraat 30, 9953 SK, Baflo, M: 06-23619692,  E: ptrbuma@gmail.com

Periodiek aftredend in 2022. Bestuurslid vanaf 2019

  • Vertegenwoordiger bestuur zondag 2

Jolanda Bolhuis: 

Lewestraat 5, 9953 PT, Baflo, M: 06-22773439, E: bolhuis1@home.nl

Periodiek aftreden in 2023. Bestuurslid vanaf 2020

  • Vertegenwoordiger bestuur in kantinecommissie
  • SJO ’t Hogeland
  • Wedstrijdsecretaris SJO ’t Hogeland

Melvin Folkerts:

Voetbaltechnische zaken


Wouter van der Werf:

Lid

  • Het verwerken van de wedstrijden op de site van Rood Zwart Baflo
  • Het verwerken en onderhouden ledenbestand
  • Onderhoud site van Rood Zwart