Bestuursleden

NaamE-mailTel.nr.Functie
Piet Wieringapiet.wieringa@home.nl06 – 523 98 759Voorzitter
Jacob Cleveringasecretaris@roodzwartbaflo.nl06 – 225 69 716Secretaris
Cor Schierbeekpenningmeester@roodzwartbaflo.nl06 – 55802079Penningmeester
Marjolijn van der Meide
Henk Dijkstrahenk-dykstra@ziggo.nl06 – 102 35 542Onderhoud
Pieter Bumaptrbuma@gmail.com06 – 236 19 692Technisch coördinator
Jolanda Bolhuisbolhuis1@home.nl06 – 22773439Kantine
SJO ’t Hogeland
Vacature
VacatureActiviteiten
Sponsoring
Wouter van der WerfAd-interim wedstrijdsecretaris

Andere belangrijke nummers:

NaamE-mailTel.nr.Functie
Renger Dijkmanrengerdijkman@live.nl0595 – 42 46 21
06 – 538 88 974
Consul v.v. RZB
Kantine0595 – 42 23 81

Taakverdeling bestuur

Piet Wieringa: voorzitter,

Laurentiusstraat 19, 9953 PS, Baflo,  M: 06-52398759,  E: piet.wieringa@home.nl

Periodiek aftredend in 2022.   Bestuurslid vanaf 2019

  • Algemene leiding
  • Contacten met derden (KNVB – Gem. Het Hogeland – verenigingen).
  • Woordvoerder en PR

Jacob Cleveringa : Secretaris

Sijtsmaweg 15, 9953 PR, Baflo, M: 06-22569716, E: secretaris@roodzwartbaflo.nl

Periodiek aftredend 2022.   Bestuurslid vanaf 2013

    • Administratieve zaken, dagelijkse correspondentie, bijhouden inkomende en uitgaande stukken
    • Opstellen agenda en uitschrijven vergaderingen
    • Stelt jaarverslag op, en houd overzicht bij van gebeurtenissen vereniging

Cor Schierbeek: penningmeester + Jeugdzaken SJO ’t Hogeland – Materialen

Dr. Noorderwierstraat 36,  M: 06 10 91 34 19 ,  E: penningmeester@roodzwartbaflo.nl

Periodiek aftredend in 2024 .   Bestuurslid vanaf 2017

  • Financiele zaken
  • Stelt financiele jaarverslag, begroting en budgetten op  (ALV
  • uitschrijven jeugdcommissievergaderingen en voorzitten
  • contacten ouders – leiders SJO ’t Hogeland

Marjolijn van der Meide: beoogd wedstrijdsecretaris

Periodiek aftredend in 2024   Bestuurslid vanaf 2021.


Henk Dijkstra: onderhoud

Patrijs 1, 9953 TN, Baflo,  M: 06-10235542,  E: henk-dijkstra@ziggo.nl

Periodiek aftredend in 2024   Bestuurslid vanaf 2011

  • verzorging velden in overleg met de medewerkers
  • beheer gebouwen + vaste delen in overleg met verantwoordelijke personen

Pieter Buma: 

Dr. G. v.d. Molenstraat 30, 9953 SK, Baflo, M: 06-23619692,  E: ptrbuma@gmail.com

Periodiek aftredend in 2022. Bestuurslid vanaf 2019

  • Voetbaltechnische zaken

Jolanda Bolhuis: 

Lewestraat 5, 9953 PT, Baflo, M: 06-22773439, E: bolhuis1@home.nl

Periodiek aftreden in 2023. Bestuurslid vanaf 2020

  • Vertegenwoordiger bestuur in kantinecommissie
  • SJO ’t Hogeland

Vacature:


Vacature:


Wouter van der Werf:

Ad-interim wedstrijd secretaris.

  • Het verwerken van de wedstrijden op de site van Rood Zwart Baflo
  • Het verwerken en onderhouden ledenbestand
  • Onderhoud site van Rood Zwart