• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst
Logo Rood Zwart Baflo

Rood Zwart Baflo

Voetbalvereniging uit Baflo

  • Home
  • Teams
    • Zaterdag 1
    • Zaterdag 2
    • Zaterdag 3
    • Zondag 2
    • Heren 35+
    • Dames 7-tal
  • Clubinfo
    • Oliebollenactie!
    • Algemeen
    • Bestuur
    • Commissies
    • Nieuws
    • Lid worden
    • Vrienden van RZB
    • Contributie + info
    • Ereleden
    • Reglementen
  • Programma
  • Sponsoren
  • Contact
  • SJO ’t Hogeland
Home » Nieuws » Dijkman AC sponsort inloopshirts

Dijkman AC sponsort inloopshirts

Geplaatst op 9 oktober 2021

Voorafgaand aan de eerste competitiewedstrijd van het seizoen 2021 – 2022 heeft Dijkman AC van Ewoud en Rianne Dijkman de selectie van Rood Zwart Baflo in nieuwe inloopshirts gestoken.

Een sprankelend sportshirt, ontworpen door kinderen in het Emma Kinderziekenhuis. Een symbool van hoop en verbeeldingskracht en een unieke kans voor alle sporters om een steentje bij te dragen aan het mooie werk van de Stichting Steun Emma Kinderziekenhuis: 50% van de opbrengst van dit stoere shirt komen ten goede aan de Stichting Steun Emma Kinderziekenhuis.  Het shirt is een kleurrijk bewijs van de creativiteit en veerkracht van kinderen, óók wanneer het tegenzit: een ode aan het leven. Zwart als beeld van tegenslag en strijd. Kleuren als beeld van de puurheid en creativiteit die in elk kind door het ‘zwart’ heen stralen. Gouden logo’s als erkenning van de prestaties die kinderen dagelijks leveren. Met dit shirt straal je hoop, doorzettingsvermogen en overwinning uit.

Rood Zwart Baflo bedankt Dijkman AC van harte voor de shirts waarbij we natuurlijk de ondersteuning van het goede doel graag benadrukken.

Categorie: Nieuws

Primaire Sidebar

Recente berichten

  • ‘3e elftal sluit voetbalseizoen 2024-2025 af met 5-1 zege op Omlandia 4 en Harm Mellema gekroont als cluptopscorer met 32 goals!’ (23/2025 terugblik)
  • RZB Voetbalweek 23/2025 (programma)
  • Spelerslijst: 7 Juni 2025
  • ‘1e elftal sneuvelt in halve finale nacompetitie, zondagteam sluit knap af op de 6e plek, flinke nederlagen 2e + 3e en Rick Werkman geslaagd voor VC2!’ (22/2025 terugblik)
  • Zondag zet puike serie door en klimt naar 6e plek

Lid worden?

Wil je lid worden van Rood Zwart Baflo? Dat kan gemakkelijk online!

Lid worden

Footer

Contactinformatie

Rood Zwart BafloKievit 19953 TG Baflo0595 - 42 23 81info@roodzwartbaflo.nl

Volg ons op Facebook!

Recente berichten

  • ‘3e elftal sluit voetbalseizoen 2024-2025 af met 5-1 zege op Omlandia 4 en Harm Mellema gekroont als cluptopscorer met 32 goals!’ (23/2025 terugblik)
  • RZB Voetbalweek 23/2025 (programma)
  • Spelerslijst: 7 Juni 2025

Copyright © 2025 · Rood Zwart Baflo · Log in