Week 43: 21-10-2019 t/m 27-10-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen:
Middag tot 17.00: Jan Bolt/Bernard de Gries
Middag vanaf 17.00: Ewoud Dijkma/ Wim Dijkman
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 44: 28-10-2019 t/m 03-11-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen: Kuipers Jo13-1
Middag tot 17.00: Anneke de Valk/ Jannie Dekkinga/ Baukje Zijlstra
Middag vanaf 17.00: Marina Bakker/Janiek Bathoorn
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 45: 04-11-2019 t/m 10-11-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen: Mellema Jo19-1/ van der Veen Jo15-1
Middag tot 17.00: Jolanda Bolhuis
Middag vanaf 17.00: Jan Bolt
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 46: 11-11-2019 t/m 17-11-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen: Lantink JO19-1/ Bolhuis Jo19-1
Middag tot 17.00:
Middag vanaf 17.00:
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 47: 18-11-2019 t/m 24-11-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen: Goelema Jo15-1/ Hinneman Jo15-1
Middag tot 17.00: Cor Schierbeek(tot 14.30 uur)/Jorean Groen
Middag vanaf 17.00: Jan Bolt
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 48: 25-11-2019 t/m 01-12-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen: Luurtsema Jo19-1/ de Bruin Jo13-1
Middag tot 17.00: Anneke de Valk/Jannie Dekkinga
Middag vanaf 17.00: Simon Slagter/ Douwe Woldring
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 49: 02-12-2019 t/m 08-12-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen: De Jonge Jo19-1/van Dijken Jo19-1
Middag tot 17.00: Cor Schierbeek/Baukje Zijlstra
Middag vanaf 17.00: Stephan Kruizenga/Patrick Rutgers
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 50: 09-12-2019 t/m 15-12-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond: Ronald Bolhuis
Donderdagavond: Cor Schierbeek
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen:
Middag tot 17.00: alleen 1e speelt uit
Middag vanaf 17.00: Jan Bolt/Cor Schierbeek
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 51: 16-12-2019 t/m 22-12-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond:
Donderdagavond:
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen:
Middag tot 17.00:
Middag vanaf 17.00:
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd:

Week 52: 23-12-2019 t/m 29-12-2019

Schoonmaakrooster:
Maandagavond:
Dinsdagavond:
Woensdagavond:
Donderdagavond:
Vrijdagavond:
Zaterdag:
Morgen:
Middag tot 17.00:
Middag vanaf 17.00:
Zondag:
Morgen:
Middag:
Na de wedstrijd: