Selectie

Positie Naam Doelp.
Doel Pascal van Solkema 0
Verdediging Peter Luurtsema 0
Middenveld Henrie v.d. Berg 0
Middenveld Bram Bregman 0
Aanvaller Ronald Bolhuis 2
Verdediging Jan Brontsema 0
Middenveld Pieter Buma 0
Middenveld Martijn Buma 0
Aanvaller Abel Buijs 0
Middenveld Tom Dijk 0
Middenveld Lars Dijkstra 2
Aanvaller Dennis Meijer 9
Middenveld Nico Pouwels 5
Middenveld Pascal Reining 2
Verdediging Stephan van Sloten 0
Aanvaller Bart van Solkema 0
Verdediging Ronald Stoepker 0
Middenveld Rob Tigchelaar 3
Middenveld Jesper Weening 0
Verdediging Martin Wieringa 0
Aanvaller Jeroen Wiersma 1
Verdediger Klaas Zuidema 0
Gastspeler 5

Staf

Functie Naam Tel.nr.
Trainer Pieter Buma 06-23619692
Leider Kees Buma 06-22517481
Ass. Scheidsrechter

Informatie

Informatie
Afmelden trainingen via app
Afmelden wedstrijden via app
Aanvang thuiswedstrijd 14.00 u.
Aanvang trainingen Wo 20.00 - 21.30 u.

Stand

# Team Gesp. Gew. Gel. Verl. Ptn. DV-DT
1 GVAV-Rapiditas 5 16 13 2 1 41 (88 - 21)
2 Groninger Boys 3 14 10 1 3 31 (74 - 29)
3 NEC Delfzijl 3 15 8 3 4 27 (55 - 32)
4 Woltersum 2 14 8 2 4 26 (35 - 32)
5 NEC Delfzijl 2 13 7 3 3 24 (58 - 30)
6 Engelbert 4 13 6 3 4 21 (50 - 22)
7 Rood Zwart Baflo 2 13 5 0 8 15 (32 - 52)
8 Kloosterburen 3 12 3 1 8 10 (26 - 57)
9 vv Zeester 2 7 2 0 5 6 (17 - 57)
10 Eenrum 3 8 1 1 6 4 (14 - 31)
11 Usquert 2 12 1 1 10 4 (22 - 81)
12 Warffum 3 11 0 3 8 3 (18 - 45)

Programma

DatumAanv.Wedstrijd
19-04 18:45 Engelbert 4 - Rood Zwart Baflo 2
22-04 10:00 Eenrum 3 - Rood Zwart Baflo 2
26-04 19:00 Woltersum 2 - Rood Zwart Baflo 2
29-04 14:00 Rood Zwart Baflo 2 - Groninger Boys 3
06-05 10:00 vv Zeester 2 - Rood Zwart Baflo 2
13-05 14:00 Rood Zwart Baflo 2 - Zeester 2
17-05 19:00 Rood Zwart Baflo 2 - Eenrum 3

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
11-03-2018 Rood Zwart Baflo 2 - Kloosterburen 3 5 - 1
25-03-2018 Rood Zwart Baflo 2 - NEC Delfzijl 2 1 - 4
08-04-2018 GVAV-Rapiditas 5 - Rood Zwart Baflo 2 4 - 0
12-04-2018 NEC Delfzijl 3 - Rood Zwart Baflo 2 7 - 0
15-04-2018 Rood Zwart Baflo 2 - Usquert 2 4 - 2